O firmie

Innowacyjni - jedno słowo, które w pełni nas definiuje

Ideą naszej pracy jest całościowe podejście do realizowanego projektu. Nie ograniczamy się do realizacji zleconego zadania, ale przeprowadzamy klienta przez cały proces inwestycyjny.

Wieloletnia praca przy realizacji zaawansowanych technologicznie projektów pozwoliła zdobyć nam doświadczenie, które dziś możemy wykorzystać przy realizacji instalacji w budynkach mieszkalnych jednorodzinnych i wielorodzinnych, firmowych oraz użyteczności publicznej. Korzystamy z najlepszych materiałów oraz narzędzi, które znacząco przyspieszają tempo prac, a co za tym realizacji całego projektu. Za nasz cel stawiamy sobie pełną satysfakcję klienta. Odpowiemy na wszystkie pytania odnośnie stosowanych technologii, zalet i ich opłacalności oraz przebiegu samego procesu instalacyjnego.

Tym co nas wyróżnia na rynku to wiedza. Nie stoimy w miejscu, szukamy i rozwijamy się biorąc udział kursach oraz szkoleniach branżowych, zdobywając certyfikaty i nowe uprawnienia. Pozwala nam to zweryfikować każdy projekt, zaproponować najlepsze rozwiązania oraz uniknąć niejednokrotnie kosztownych pomyłek. Proponując zastosowanie konkretnego rozwiązania kierujemy się nie tylko kosztami inwestycyjnymi, ale również zapewnieniem jak najwyższego komfortu użytkowania oraz jego ekologicznością. Dlatego stawiamy na energooszczędność, możliwość odzysku energii oraz systemy nisko i bezemisyjne. Co ma szczególnie znaczenie w kontekście pojawiających się już w Polsce zakazów stosowania ogrzewania opartego na spalaniu węgla w celu ograniczenia wysokich stężeń trujących substancji w powietrzu.

Dlaczego warto skorzystać z usług Nextherm:

Kompleksowość usług - od projektu po wykonawstwo

Podchodzimy indywidualnie do każdego projektu

Stosujemy tylko najlepsze rozwiązania i materiały

Posiadamy wiedzę, uprawnienia i certyfikaty jakości

Wysoka jakość wykonawstwa i zawsze zgodnie z terminem

Pełny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

Nasze instalacje opieramy o technologię liderów technologicznych: Vaillant (pompy ciepła, kotły, rekuperatory) oraz REHAU (ogrzewanie podłogowe, ogrzewanie ścienne, systemy instalacji wodociągowej).

Vaillant REHAU - Unlimited Polymer Solution
Zainteresowaliśmy Cię naszą ofertą?

Wykonaj kolejny krok, zadzwoń lub napisz do nas!

Skontaktuj się z nami